Auto Zubak - izvid i procjena štete

Ovdje možete pronaći adrese poslovnica našeg partnera Auto Zubak d.o.o. - Neostar u kojima možete obaviti izvid i procjenu štete na motornom vozilu uz prikupljanje potrebnih podataka.

Adrese, kontakti i radno vrijeme poslovnica Auto Zubak d.o.o. - Neostar
Velika Gorica
Zagrebačka 117
10 410 Velika Gorica
Tel. 0800/5002

vgorica@neostar.hr

Pon – pet     09:00 – 17:00
Sub           08:00 – 13:00
Sesvete
Ljudevita Posavskog 7a
10 360 Sesvete
Tel. 0800/5002

sesvete@neostar.hr

Pon – pet     09:00 – 17:00
Sub           08:00 – 13:00

Sesvetski Kraljevec

Kobiljačka 101
10 361 Sesvetski Kraljevec
Tel. 0800/5002

skraljevec@neostar.hr

Pon – pet     09:00 – 17:00
Sub           08:00 – 13:00

Varaždin

Vilka Novaka 50d
42 000 Varaždin
Tel. 0800/5002

varazdin@neostar.hr

Pon – pet     09:00 – 17:00
Sub           08:00 – 13:00

Sisak

Zagrebačka ulica 49e
44 000 Sisak
Tel. 0800/5002

sisak@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00

Osijek

M. Divalta 326
31 000 Osijek
Tel. 0800/5002

osijek@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00

Požega

Hrvatskih dragovoljaca 35, Novo Selo
34 000 Požega
Tel. 0800/5002

pozega@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00
Sub           08:00 – 13:00

Pula

Industrijska 2b
52 100 Pula
Tel. 0800/5002

pula@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00
Sub           08:00 – 13:00

Rovinj

Istarska 69
52 210 Rovinj
Tel. 0800/5002

rovinj@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00

 

 

Kontakt za klijente

+385 1 6397 640

Pon - čet   8.30 - 17 sati
Pet            8.30 - 16 sati

ERGO u vašoj blizini

Potražite vama najbližu poslovnicu ERGO osiguranja.
Poslovnice